سلام دوست خوب من

 

‫خسته نباشید، چقدر سخته بعد از امتحانات نهایی باز از درس خوندن حرف بزنیم ولی اگر بدونیم که سال آینده سالی که می‌تونه آینده ما رو عوض کنه وضع متفاوت می‌شه. نغییر آینده!!!

‫آره! کی می‌تونه منکر تفاوتهای یک خانوم تحصیلکرده و یک خانوم دیپلمه تو جامعه ما بشه. تفاوت بین یک خانوم دکتر، وکیل و مهندس رو با یک آدم عادی منکر بشه.

‫به هزار و یک دلیل باید تابستون امسال متفاوت از سالهای گذشته باشه.

باید زحمت و تلاشتون برای کنکور سال بعد از امروز شروع بشه. صادقانه، عاشقانه و امیدوارانه باید درس خوند، زحمت کشید و تلاش کرد. آری با همت و تلاش می‌شود قله‌های موفقیت را فتح کرد و باعث افتخار خود، خانواده، فرزندان آینده و شهر و کشور شد. آری می‌شود شد اگر خودمان را باور کنیم.

 

گر گوهري از کفت برون تافت                   در سايه وقت ميتوان يافت

گر وقت رود ز دست انسان                      با هيچ گوهرخريد نتوان

 

 

 

‫آموزشگاه مهرگان در این راستا یاری رسان شما جهت نتیجه گیری بهتر در کنکور می‌باشد. مهرگان با برگزاری کلاسهای کنکور منحصربفرد با حضور اساتیدی که از مولفین کتابهای کنکور و از حرفه‌ای های کنکور می‌باشند شرایط و امکانات بچه‌های تهران را در گرمسار فراهم نموده است.

 

‫‫سالیان سال دانش‌آموزان گرمساری برای بهره‌گیری و جبران ضعفهای درسی و همچنین استفاده از امکانات تهران و معلمهای تهران با مشقت فراوان به تهران می‌آمدند که از جمله این افراد نگارنده این مطلب نیز بوده است. با علم به این مشکلات و اتلاف وقتی که در این مسیر وجود داشت آموزشگاه مهرگان در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردید.

 

‫حال دانش‌آموزان گرمساری جهت استفاده از معلم های حرفه‌ای تهران نیازی به رفتن به پایتخت ندارند چون ما دبیران حرفه‌ای تهران را به گرمسار آورده‌ایم.

 

‫با تمام این تفاصیل به هیچ عنوان این ادعا را نداریم که با کلاسهای کنکور آموزشگاه مهرگان ۱۰۰٪ در کنکور قبول می‌شوید. ولی این ادعا را داریم که اگر همراه با حضور در کلاسهای بی‌نظیر مهرگان، زحمت و تلاش عاشقانه و صادقانه داشته باشید حتما می‌توانید شاهکار زندگیتان را با دست خودتان و همراهی مهرگان خلق کنید.

‫مهندس سعید احمدی

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و هفتم خرداد ۱۳۸۷ساعت 18:22 توسط مهرگان |